ua
UA RU

XXIX Міжнародна медична виставка Public Health

07 жовтня 2020 року
З 7 жовтня у Міжнародному виставковому центрі почала роботу XXIX Міжнародна медична виставка Public Health, яка є однією з центральних та очікуваних щорічних подій для всіх професіоналів сфери охорони здоров'я України.
До урочистого відкриття долучилася директорка Київського міського центру громадського здоров'я Олена Лукашевич, яка зазначила: «Безумовно COVID-19 став не лише викликом для Києва та України, але й для усього світу. Ми всі побачили, що жодна медична система у світі, навіть у найбільш розвинутих країнах, виявилась не готовою до такого виклику, якого не було протягом останніх 100 років. Незважаючи на це, я з впевненістю можу сказати, що Україна та Київ мають потужний технічний, професійний, науковий потенціал, а також українське бізнес-середовище, яке з готовністю стало пліч-о-пліч з нашими клініцистами та науковцями і забезпечує їх тим необхідним для якнайшвидшого та ефективного подолання пандемії у побудові єдиної і консолідованої системи громадського здоров‘я».
 
У відкритті виставки брали участь:
- Директор виставки Інна Задорожна,
- Президентка Global Healthcare Travel Council та Ukrainian Association of Medical Tourism Віолетта Янишевська,
- Начальник Української військово-медичної академії Савицький Валерій,
- Проректор з науково-педагогічної роботи та інновацій Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, професор Земсков Сергій;
- Президент Асоціації Стоматологів України Мазур Ірина.
 
Фахівці КМЦГЗ не залишились осторонь, тож учасники виставки мають можливість визначити рівень артеріального тиску, виміряти індекс маси тіла, провести експрес – тестування на рівень глюкози та холестерину у крові, а також отримати консультації щодо виявлених показників та рекомендаціі щодо здорового способу життя. Також Центром надаються інформаційні матеріали для закладів охорони здоров’я з найбільш актуальних тем, зокрема з профілактики COVID-19, особистої гігієни та інфекційного контролю.
       

Інформаційні матеріали Повний перелік