ua
UA RU

Відео-лекція «Фактори ризику у розвитку наркологічних захворювань»

33
Дата:26 червня 2021 року, 15:00
Місце:онлайн, ФБ - сторінка Центру
Тип:вебінар
Вартість:безкоштовно

26 червня відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним розповсюдженням. Цей день був заснований у 1987 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй, з метою посилення діяльності в напрямі боротьби з наркоманією, підняття рівня поінформованості, особливо серед молоді щодо негативного впливу наркотичних речовин на організм людини.

Залежність від психоактивних речовин (наркотиків) – це хронічне захворювання, що проявляється в непереборному бажанні вживати наркотичні речовини, попри негативні соціально-медичні наслідки. За даними ООН, нині у світі налічується більше 200 млн. хворих на наркоманію. Спеціалісти нагадують, що значну роль у боротьбі з наркоманією відіграє профілактика зловживання психоактивними речовинами.

26 червня о 15:00 запрошуємо приєднатися до відео-лекції «Фактори ризику у розвитку наркологічних захворювань» фахівця Київського міського центру громадського здоров’я, психолога, експерта в області адиктивної поведінки Оксани Придатко.

Найближча подія Календар подій